Hizmetlerimiz

Etkili bir CV, Linkedin profili ve niyet mektubu oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.


İnsan Kaynakları yetkilileri, ortalama bir CV'yi 6 saniye inceler ve olumlu / olumsuz bir karar verir. 6 saniye içinde İK yetkilisini nasıl ikna edebiliriz? Öncelikle başvuru amacınızı öğreniyoruz. CV'nizi iş başvurusu, staj başvurusu ya da akademik başvuru için mi kullanacağınız bilgisi CV'nizi analiz ederken bizim için önemli. İnsan Kaynakları konusunda deneyimli, uzman kadromuz ile CV'nizi titizlikle inceliyoruz.

Yurt dışında ya da Türkiye'de yapacağınız başvuru öncesi CV'nizi, Linkedin profilinizi ve niyet mektubunuzu İnsan Kaynakları uzmanı gözüyle detaylı inceliyoruz. Ve gördüğümüz eksi ve artı yanlarını detaylı bir CV analizi raporu olarak size sunuyoruz.
Hizmetlerimiz

Süreç Nasıl İşliyor?

1. Mevcut CV'nizin Yüklenmesi

Mevcut CV'nizi, varsa Linkedin profilinizin linkini ve ön yazınızı / niyet mektubunuzu CV Geliştir kayıt formumuza yüklersiniz.

2. Başvuru Amacınız

İş, staj, yüksek lisans, sertifika programı, doktora, lisans eğitimi, yurt dışında eğitim gibi CV'nizi hangi amaçla kullanacağınızı belirtirsiniz.

3. Ödeme

Deneyiminize ve başvuru amacınıza göre belirlenen üyelik paketini seçip ödemenizi Havale / EFT ya da kredi kartı yoluyla yaparsınız.

4. CV'nizin Detaylı İncelenmesi

Deneyimli, uzman İnsan Kaynakları ekibimiz, CV'nizi başvuru amacınıza uygun olarak değerlendirir. İnsan Kaynakları gözüyle CV'nizi, LinkedIn profilinizi ve ön yazınızı / niyet mektubunuzu detaylı incelerler.

5. Detaylı CV Analizi Raporu

CV'niz başvuru amacınıza uygun mu? Başvurduğunuz pozisyon ve sektöre özel mi hazırlanmış? Gerekli anahtar kelimeler uygun yerlerde kullanılmış mı? Güçlü yanlarınızı vurguluyor mu? Herhangi bir yazım / imla hatası var mı? Fotoğraf kullanımınız doğru mu? Bu tarz onlarca soruyu içeren bir Kontrol Listesi üzerinden İnsan Kaynakları ekibimiz CV'nizi analiz eder. CV'nizin eksi ve artı yanlarını içeren, size özel, detaylı bir CV Analizi Raporu hazırlanır.

6. CV'nizin Düzeltilmesi

Detaylı CV Analizi Raporu'nuzun size ulaşmasından itibaren 1 ay içinde CV'nizi, LinkedIn profilinizi ve ön yazınızı / niyet mektubunuzu düzeltebilirsiniz. Raporda belirtilen önerilere göre gerekli düzeltmeleri tamamladıktan sonra CV'nizi tekrar sitemize yüklersiniz.

7. Yeni CV'nizin Tekrar İncelenmesi

Yeniden düzenlediğiniz CV'niz uzman ekibimiz tarafından tekrar detaylı olarak incelenir.

8. Son CV Analizi Raporu

İkinci inceleme sonucunda, yeni bir detaylı CV analizi raporu hazırlanıp tarafınıza gönderilir. Güncellediğiniz CV'nizde hala eksik kalan bir yan varsa, bu raporda detaylı olarak tarafınıza bildirilir.

Hizmetlerimiz

CV'nizi, LinkedIn profilinizi ve ön yazınızı / niyet mektubunuzu geliştirerek daha iyi bir iş bulmanıza ya da akademik kariyer yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Sosyal medyada bizi takip edin!

Sosyal medya hesaplarımızda etkili CV hazırlama, niyet mektubu yazımı, iş arama sürecince LinkedIn kullanımı, CV Örnekleri vb. gibi bilgileri ve önerilerimizi takip edebilirsiniz.