Hakkımızda

CV Geliştir Kimdir?


CV'niz, LinkedIn profiliniz ve CV'nizi tamamlayan ön yazınız / niyet mektubunuz, gerek iş başvurularında gerek akademik başvurularda kabul alma şansınızı artıran önemli araçlardır. 2004 yılından beri İnsan Kaynakları alanında yenilikçi projeler üreten ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip eden deneyimli İnsan Kaynakları kadromuz ile CV'nizi, LinkedIn profilinizi ve niyet mektubunuzu detaylı inceliyoruz.

Detaylı CV Analizi

CV'nizin, LinkedIn profilinizin ve niyet mektubunuzun eksi ve artı yanlarını içeren detaylı CV analizi raporu oluşturuyoruz. Bu rapor doğrultusunda CV'nizi güncelleyip bize tekrar yolluyorsunuz. Yeni CV'nizi tekrar detaylı inceliyoruz ve CV'nizin son halini vermenize yardımcı oluyoruz.
CV Geliştir Hakkımızda

Deneyimli, Uzman Kadromuz

İnsan kaynakları alanında deneyimli kadromuz bugüne kadar on binlerce CV incelemiş ve binlerce iş görüşmesine katılmışlardır. Bu sayede, CV'nizi, LinkedIn profilinizi ve niyet mektubunuzu İnsan Kaynakları gözüyle inceleyip, artı ve eksi yanlarını detaylı analiz etme şansına sahiptir.

TGMGrup

CV Geliştir, TGMGrup bünyesinde faaliyet göstermektedir. TGMGrup, 2004 yılından beri özellikle insan kaynakları alanında özgün projeler üretmektedir.

Misyonumuz & Vizyonumuz


Misyonumuz

CV'nizi detaylı inceleyip detaylı bir CV analizi oluşturarak CV'nizi, LinkedIn profilinizi ve niyet mektubunuzu geliştirmek.

Vizyonumuz

Mutlu olacağınız bir işte ya da akademik kariyer yolunda ilerlemenize katkı sağlamak.

Değerlerimiz

CV Geliştir, CV'nizi geliştirme görevini aşağıdaki değerlere bağlı kalarak icra etmeye büyük önem vermektedir.

Emeğe Saygı

Bugüne kadarki tüm emekleriniz, deneyimleriniz ve eğitimlerinizin çok değerli olduğunu ön planda tutarak, başvuru amacınıza uygun şekilde CV'nizdeki bu değerlerinizi ön plana çıkarmak.

Sürekli Gelişim

İş başvuru süreçlerinde dünyadaki yenilikleri takip ederek sürekli kendini geliştirmeyi ve yenilemeyi hedeflemek.

Müşteri Memnuniyeti

Başvuru amacınıza ve size özel çözümler sunmak.

Neden CV Geliştir?

CV, gerek iş başvurularında gerek akademik başvurularda eğitimlerinizi, deneyimlerinizi ve güçlü yanlarınızı özetleyen önemli bir araçtır. Deneyimli İnsan Kaynakları kadromuz ile başvuru amacınıza uygun olarak kendinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz bir CV oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

CV'nizi İnsan Kaynakları gözüyle kontrol ediyoruz.

İş veya akademik başvurularınızda CV'niz çok önemli bir araçtır. Deneyimli İnsan Kaynakları kadromuz ile CV'nizi, LinkedIn profilinizi ve niyet mektubunuzu detaylı inceliyoruz. CV'nizin eksi ve artı yanlarını size raporluyoruz. Bu rapor doğrultusunda CV'nizi güncelleyip bize tekrar yolluyorsunuz. Yeni CV'nizi tekrar detaylı inceliyoruz ve CV'nizin son halini vermenize yardımcı oluyoruz.


Özgeçmiş Geliştir
  
LinkedIn Geliştir
  
Ön Yazı Geliştir

Sosyal medyada bizi takip edin!

Sosyal medya hesaplarımızda etkili CV hazırlama, niyet mektubu yazımı, iş arama sürecince LinkedIn kullanımı, CV Örnekleri vb. gibi bilgileri ve önerilerimizi takip edebilirsiniz.